€ 345,43 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 345,43 | |
| 5+ | € 323,14 | 6% |
| 10+ | € 306,43 | 11% |
| 25+ | € 289,70 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S142371 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Totale lengte | 1060 mm |
| Niveaus | 9 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |