€ 317,13 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 317,13 | |
| 5+ | € 296,67 | 6% |
| 10+ | € 281,33 | 11% |
| 25+ | € 265,98 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S142271 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 860 mm |
| Niveaus | 9 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |