€ 431,84 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 431,84 | |
| 5+ | € 403,98 | 6% |
| 10+ | € 383,09 | 11% |
| 25+ | € 362,19 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S113471 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 1300 mm |
| Totale lengte | 1360 mm |
| Niveaus | 9 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |