€ 193,57 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 193,57 | |
| 5+ | € 181,08 | 6% |
| 10+ | € 171,72 | 11% |
| 25+ | € 162,35 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S141272 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 9 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |