€ 192,81 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 192,81 | |
| 5+ | € 180,37 | 6% |
| 10+ | € 171,04 | 11% |
| 25+ | € 161,71 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S131272 |
| Hoogte | 2330 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 9 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |