€ 273,10 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 273,10 | |
| 5+ | € 255,48 | 6% |
| 10+ | € 242,26 | 11% |
| 25+ | € 229,05 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S123161 |
| Hoogte | 2080 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 560 mm |
| Niveaus | 8 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |