€ 226,61 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 226,61 | |
| 5+ | € 211,99 | 6% |
| 10+ | € 201,03 | 11% |
| 25+ | € 190,06 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S111161 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 560 mm |
| Niveaus | 8 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |