€ 153,71 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 153,71 | |
| 5+ | € 143,79 | 6% |
| 10+ | € 136,36 | 11% |
| 25+ | € 128,91 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S141162 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 530 mm |
| Niveaus | 8 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |