€ 223,15 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 223,15 | |
| 5+ | € 208,75 | 6% |
| 10+ | € 197,96 | 11% |
| 25+ | € 187,16 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S123262 |
| Hoogte | 2080 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 8 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |