€ 182,23 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 182,23 | |
| 5+ | € 170,47 | 6% |
| 10+ | € 161,66 | 11% |
| 25+ | € 152,84 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S113162 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 530 mm |
| Niveaus | 8 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |