€ 317,26 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 317,26 | |
| 5+ | € 296,79 | 6% |
| 10+ | € 281,44 | 11% |
| 25+ | € 266,08 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S113351 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Totale lengte | 1060 mm |
| Niveaus | 7 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |