€ 192,22 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 192,22 | |
| 5+ | € 179,82 | 6% |
| 10+ | € 170,52 | 11% |
| 25+ | € 161,22 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S112352 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Totale lengte | 1030 mm |
| Niveaus | 7 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |