€ 335,00 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 335,00 | |
| 5+ | € 313,39 | 6% |
| 10+ | € 297,18 | 11% |
| 25+ | € 280,97 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S143441 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 1300 mm |
| Totale lengte | 1360 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |