€ 242,92 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 242,92 | |
| 5+ | € 227,25 | 6% |
| 10+ | € 215,50 | 11% |
| 25+ | € 203,74 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S141341 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Totale lengte | 1060 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |