€ 238,88 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 238,88 | |
| 5+ | € 223,47 | 6% |
| 10+ | € 211,91 | 11% |
| 25+ | € 200,35 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S133141 |
| Hoogte | 2330 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 560 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |