€ 194,36 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 194,36 | |
| 5+ | € 181,82 | 6% |
| 10+ | € 172,42 | 11% |
| 25+ | € 163,01 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S111141 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 560 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |