€ 181,55 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 181,55 | |
| 5+ | € 169,84 | 6% |
| 10+ | € 161,05 | 11% |
| 25+ | € 152,27 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S133242 |
| Hoogte | 2330 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |