€ 122,85 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 122,85 | |
| 5+ | € 114,92 | 6% |
| 10+ | € 108,98 | 11% |
| 25+ | € 103,03 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S121142 |
| Hoogte | 2080 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 530 mm |
| Niveaus | 6 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |