€ 193,17 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 193,17 | |
| 5+ | € 180,70 | 6% |
| 10+ | € 171,36 | 11% |
| 25+ | € 162,01 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S122131 |
| Hoogte | 2080 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Totale lengte | 560 mm |
| Niveaus | 5 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |