€ 136,07 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 136,07 | |
| 5+ | € 127,29 | 6% |
| 10+ | € 120,70 | 11% |
| 25+ | € 114,12 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S112232 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 3 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |