€ 227,71 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 227,71 | |
| 5+ | € 213,02 | 6% |
| 10+ | € 202,00 | 11% |
| 25+ | € 190,99 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S122421 |
| Hoogte | 2080 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 1300 mm |
| Totale lengte | 1360 mm |
| Niveaus | 4 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |