€ 137,47 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 137,47 | |
| 5+ | € 128,61 | 6% |
| 10+ | € 121,96 | 11% |
| 25+ | € 115,30 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S143222 |
| Hoogte | 2480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 4 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |