€ 192,97 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 192,97 | |
| 5+ | € 180,52 | 6% |
| 10+ | € 171,18 | 11% |
| 25+ | € 161,84 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S112411 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 1300 mm |
| Totale lengte | 1360 mm |
| Niveaus | 3 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |