€ 177,15 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 177,15 | |
| 5+ | € 165,72 | 6% |
| 10+ | € 157,15 | 11% |
| 25+ | € 148,57 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S112311 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Totale lengte | 1060 mm |
| Niveaus | 3 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |