€ 94,58 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 94,58 | |
| 5+ | € 88,48 | 6% |
| 10+ | € 83,90 | 11% |
| 25+ | € 79,33 | 16% |
| Type | Aanbouwrek |
| Code | 012S131212 |
| Hoogte | 2330 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 830 mm |
| Niveaus | 3 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |