€ 190,40 (per stuk)
Let op! Alle prijzen zijn exclusief BTW of verzendkosten.
Levertermijn
3 weken
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| 1+ | € 190,40 | |
| 5+ | € 178,12 | 6% |
| 10+ | € 168,91 | 11% |
| 25+ | € 159,69 | 16% |
| Type | Basisrek |
| Code | 012S112221 |
| Hoogte | 1780 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Totale lengte | 860 mm |
| Niveaus | 4 niveaus |
| Draagverm. | 70 kg / niveau |